Hakkımızda - Elbistan Arığ-Pen Plastik Kapı Pencere ve Cam Balkon

Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

ARIĞPEN kuruluşundan bu yana geçen kısa süre içerisinde, temel vizyonu olarak belirlediği; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış hizmet anlayışını tüm Kahramanmaraş bölgesini kapsayacak şekilde hızla yürütmektedir. 

ARIĞPEN Plastik Kapı - Pencere ve Cam Balkon Sistemleri üzerinde çalışmalar yapmaktadır, uzman kadrosu ve yüksek teknolojik imkanları ile kaliteyi sürekli arttırmaktadır. 

En son teknolojileri yakından takip etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına sürekli yenilenerek cevap vermektedir.. 

Vizyonumuz; asrımızda hızla artan teknolojik ilerlemelerin alanımızdaki yansımalarını müşterilerimize aktararak sürekli olarak kalitemizi artırmaktayız. 

Kuruluşumuz insan sağlığına, sektörümüzün içerisinde bulunduğu değişim sürecine, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek , katkıda bulunmayı ve lider bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Bu hedefler ışığında;

• Hizmette yüksek kalite, ekonomik fiyat, dürüstlük ilkesi ile istikrar sağlamak, 

• Kuruluşumuz faaliyet alanında bulunan ürünler ile ilgili yenilikleri ve teknolojileri uluslar arası standartlar kapsamında müşterilerimizin hizmetine sunmak. 

• Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz ürünlerin, ülkemiz ekonomisine, çevreye, insan ve hayvan sağlığına katkı sağlayan, ürünler olması için sosyal sorumluluk bilinci ile hizmet vermeye devam etmekteyiz…